GO IRAN Indie
Aktualności

Aktualności

30 września 2017

The 12th Auto Parts Int. Exhibition 2017 w Tehranie

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Teheranie zapraszają polskich przedsiębiorców na targi The 12th Auto Parts Int. Exhibition 2017, które odbędą się między 13 a 16 listopada 2017 r. w Teheranie (Iran).

8 września 2017

Zaproszenie na seminarium o rynku irańskim - Bydgoszcz, 19 września 2017 r.

„Iran - rynek otwierający się na świat. Szanse, możliwości, zagrożenia” to tytuł bezpłatnego seminarium organizowanego z myślą o przedsiębiorcach przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy z DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

7 lipca 2017

Misja biznesowa do Iranu firm z obszaru Unii Europejskiej działających w branży rolno-spożywczej

Uprzejmie informujemy, że w dniach 10-13 listopada 2017 r. planowana jest w Iranie wizyta komisarza unijnego Phila Hogana odpowiedzialnego za sprawy rolnictwa i rozwoju wiejskiego. Będzie mu towarzyszyć misja biznesowa firm z obszaru Unii Europejskiej działających w branży rolno-spożywczej.

Wydarzenia

Wydarzenia

Programy

powered by WEB interface

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij