GO IRAN Indie
Aktualności

Aktualności

13 kwietnia 2018

Iran - przewodnik po rynku

Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem po rynku Iranu przygotowanym przez Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Teheranie.

6 kwietnia 2018

Warsztaty: Rynek irański – teoria a praktyka

PAIH S.A. uprzejmie zaprasza na warsztaty poświęcone praktycznym aspektom związanym z działalnością eksportową i inwestycyjną w Iranie, które odbędą się w Warszawie w dniu 9 maja 2018 r.

24 stycznia 2018

ISLAMSKA REPUBLIKA IRANU: Informacja o stosunkach gospodarczych z Polską

Zachęcamy do lektury informacji przygotowanej przez Departamentu Współpracy Międzynarodowej, Ministerstwo Rozwoju "ISLAMSKA REPUBLIKA IRANU: Informacja o stosunkach gospodarczych z Polską"

24 listopada 2017

Iran trafnym wyborem dla polskiego sektora motoryzacyjnego

W dniach 13-16 listopada br. w Teheranie odbyły się Targi Iran Auto Parts IAPEX 2017. Na zorganizowanym przez Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Teheranie stoisku narodowym prezentowali się przedstawiciele polskiego sektora motoryzacyjnego, którzy chcą skorzystać z szybko rosnącego popytu na produkty tego sektora w Iranie. Pawilon, w którym prezentowana była oferta polskich firm, to jedna z najchętniej odwiedzanych części targów.

Wydarzenia

Wydarzenia

Programy

powered by WEB interface

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij